TMMOB Çevre Mühendisleri Odası
TMMOB
Çevre Mühendisleri Odası
11. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi

  Poster ve sözlü sunuma kabul edilen bildiri tam metinlerinin, 15 Ağustos 2015 tarihinenden 20 Ağustos 2015 tarihine kadar sisteme yüklenmesi uzatılmıştır.

HESAP BİLGİLERİ

XI. ULUSAL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ

HESAP NUMARASI: T. İŞBANK BURSA BEŞEVLER ŞB. 143685

IBAN: TR640006400000122290143685

1 Eylül 2015 tarihinden sonraki kayıtlar geç kayıt olarak işleme alınacaktır.

 POSTER HAZIRLAMA KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Poster ve sözlü sunuma kabul edilen bildiri tam metinlerinin, 15 Ağustos 2015 tarihine kadar sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

 

Özet gönderim tarihimizin uzatılması üzerine, hakem değerlendirme tatihleri de gecikmiştir. Bildiri kabulleri önümüzdeki hafta (Temmuz 2015 ilk haftası ) tarafınıza iletilecektir.

 

Başvuru Süresi Uzatıldı

Değerli Katılımcılar, gerek üyelerimizden gerekse akademisyenlerden gelen istek üzerine Özet Gönderim Süresi 20 Mayıs 2015 tarihine kadar uzatılmıştır.

Oda olarak bu yıl 11. kez gerçekleştireceğimiz Çevre Mühendisliği Kongresi‘nde birarada olmak, heyecan ve coşkuyu birlikte yaşamak için elele vermeliyiz. 

Değerli üyelerimiz, özet gönderimi için aşağıdaki linke gidebilirsiniz: 

http://www.cmo.org.tr/etkinlikler/cmo_kongre/etkinlik_metin.php?etkinlikkod=29&metin_kod=1122 

Çevre Yönetimini Tartışacağız  

Küreselleşen dünya şartlarında üretim ve tüketim dengesindeki değişimler, doğal kaynakların sınırlı olması, çevre yönetim politikalarının yetersiz kalması, çevre sorunlarının ve çevre yönetiminin önemini gözler önüne sermiştir. Doğal dengenin bozulmasındaki temel nedenler çevre kirliliği ve tahribatıdır. Günümüzde çevre kirliliğinin artmasıyla birlikte, çevresel bilim ve teknoloji de çeşitli önlemlerin alınmasına, bertaraf tekniklerinin geliştirilmesine, doğal kaynakların korunmasına ve güvenli bir çevre için sürdürülebilirliğin sağlanmasına ilişkin çalışmalar yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi ve bilimi meslektaşlarımızla buluşturmak, çevre bilincinin yaygınlaştırılmasıyla paydaşlarımızı sürece dahil etmek TMMOB Çevre Mühendisleri Odası olarak görevlerimiz arasındadır. Amacımız, çevre sorunlarına her geçen gün yenilerinin eklendiği ülkemizde, sağlıklı, konforlu, enerjisi etkin, sürdürülebilir bir çevre anlayışı ile sorunları tartışmak, bilimsel yaklaşımla çözüm önerilerini ortaya koymak ve karşılıklı bilgi ve deneyim aktarımı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, akademisyenlerin, öğrencilerin ve çevre alanında faaliyet gösteren kişi ve kurumların iki yılda bir düzenlenen ulusal Çevre Mühendisliği kongresinde buluşturulması hedeflenmiştir.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Bursa İl Temsilciliği Sekretaryası tarafından 11. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi "Çevre Yönetimi" ana teması ile 15-17 Ekim 2015 tarihleri arasında Uludağ Üniversitesi, Bursa`da gerçekleştirilecektir.

TMMOB Çevre Mühendisleri odası olarak; bir meslek örgütü olmanın sorumluluk ve bilinciyle; 1.sini 2004 de düzenlediğimiz ve 2015`de ulusal çapta 11.sini gerçekleştireceğimiz bu büyük buluşmada amacımız; emekten, halktan yana bir meslek örgütü olmanın bilinci ve sorumluluğuyla, bu ekonomik ve toplumsal sorunu her boyutuyla bir kez daha tartışıp ortaya çıkan çözümleri kamuoyunun ve yetkililerin bilgisine sunmaktır. 

 

     Kongre Düzenleme Kurulu Sekreteryası

 

Efsun DİNDAR

 Hörü YILMAZ

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

Bursa İl Temsilciliği

 Odunluk Mah.Akademik Cd.No:8 Kat.1

Bursa Akademik Odalar Yerleşkesi (BAOB)

Nilüfer / BURSA

 

Tel & Fax : 0 224 452 38 87 Gsm:0.530.108 70 180.530.108 70 18

    e-posta: kongre@cmo.org.tr

undefined 

Call using Skype

Send SMS

Learn more

You‘ll need Skype CreditNo Skype credit required

 

01.01.0001 00:00
Okunma Sayısı: 1304